Berlin Alexanderplatz – Cały Film Online

otoadmin11 lipca, 2021

Berlin Alexanderplatz cały film online

Berlin Alexanderplatz (2020)

3 godz. 3 min. – Dramat – 16 lipca 2021


Produkcja: Francja / Holandia / Kanada / Niemcy


Reżyseria: Burhan Qurbani
Scenariusz: Martin Behnke / Burhan Qurbani
Obsada: Welket Bungué, Jella Haase, Albrecht Schuch, Joachim Król, Annabelle Mandeng, Nils Verkooijen, Richard Fouofié Djimeli, Faris Saleh, Martin Wuttke, Lena Schmidtke, Mira Elisa Goeres, Benny O.-Arthur, Lukhanyo Bele, Thelma Buabeng, Michael Davies


Nowoczesna adaptacja jednej z największych powieści XX wieku. Francis, 30-letni uchodźca, jest jedynym ocalałym z łodzi, która nielegalnie przepłynęła Morze Śródziemne z Afryki Zachodniej. Kiedy budzi się na plaży na południu Europy, jest zdeterminowany, by odtąd wieść normalne, godne życie. Trafia jednak do dzisiejszego Berlina, gdzie bezpaństwowiec bez pozwolenia na pracę jest traktowany równie bezlitośnie. Początkowo odrzuca propozycję handlu narkotykami w parku Hasenheide, ale potem ulega wpływowi Reinholda, jego neurotycznego, uzależnionego od seksu kumpla, handlarza narkotyków i ludzi, który go przygarnia. To człowiek urodzony, by niszczyć ludzi wokół siebie. Kiedy Francis poznaje właścicielkę klubu Evę, a następnie po kilku dramatycznych przeżyciach – dziewczynę do towarzystwa Mieze, czuje, że po raz pierwszy znalazł coś, czego nigdy wcześniej nie znał: odrobinę szczęścia.

Gdzie obejrzeć Berlin Alexanderplatz z lektorem PL?

Francis ma za sobą mroczną przeszłość i dotarłszy do Niemiec, pragnie rozpocząć uczciwe życie. Ale na przybysza bez papierów czeka tylko łóżko w nędznym hostelu, kiepsko płatna robota na czarno i kolejne upokorzenia. Chyba że ulegnie wszetecznemu urokowi Reinholda i wraz z nim zanurzy się w cekinowo-neonowy, spływający kokainą i szampanem berliński półświatek. Oglądaj Berlin Alexanderplatz już dzisiaj na jednym z serwisów VOD cda.pl, vider, zalukaj, player i wielu innych. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki filmów i uzyskaj dostęp do tysięcy filmów w wysokiej jakości już teraz. Już teraz obejrzyj Berlin Alexanderplatz bez reklam w jakości Full HD.

Categories