Bez skrupułów Toma Clancy’ego (2021) Film HD

otoadmin25 lipca, 2021

Bez skrupułów Toma Clancy'ego cały film online

Bez skrupułów Toma Clancy’ego (2021)

Tom Clancy’s Without Remorse

1 godz. 49 min. – Akcja, Thriller – 30 kwietnia 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Stefano Sollima
Scenariusz: Taylor Sheridan / Will Staples
Obsada: Michael B. Jordan, Jamie Bell, Jodie Turner-Smith, Lauren London, Brett Gelman, Jacob Scipio, Jack Kesy, Colman Domingo, Guy Pearce, Todd Lasance, Cam Gigandet, Luke Mitchell, Stephanie McIntyre, Adrian Rawlins, Lucy Russell, Robert Maaser, Gina Jun, Rae Lim, Merab Ninidze, George Asprey, Mel Fair, Reza Brojerdi, Tom Colley, Rich Graff, Artjom Gilz, Pedro Paulo D’Elia, Alec Rosenthal, Rauand Taleb, David Burnell IV


Bez skrupułów Toma Clancy’ego (znany również jako Tom Clancy’s Without Remorse) to amerykański thriller akcji z 2021 roku, oparty na powieści o tej samej nazwie autorstwa Toma Clancy’ego z 1993 roku. Jest reżyserowany przez Stefano Sollima, za scenariusz odpowiadają Taylor Sheridan i Will Staples, a w obsadzie filmu znaleźli się między innymi Michael B. Jordan, Jamie Bell, Jodie Turner-Smith, Lauren London, Brett Gelman, Jacob Scipio, Jack Kesy, Colman Domingo i Guy Pearce. Fabuła opowiada o Johnie Kelly, żołnierzu U.S. Navy SEAL, który wyrusza na drogę zemsty po tym, jak jego ciężarna żona i członkowie oddziału zostają zabici przez rosyjskich zabójców.

Elitarny komandos Navy SEAL odkrywa międzynarodowy spisek, jednocześnie szuka sprawiedliwości za zabójstwo swojej ciężarnej żony. Bez skrupułów Toma Clancy’ego film pełen akcji o bohaterze Johnie Clarku – jednej z najpopularniejszych postaci w uniwersum Jacka Ryana autorstwa Toma Clancy’ego. Kiedy oddział rosyjskich żołnierzy zabija jego rodzinę w odwecie za rolę, jaką odegrał w ściśle tajnej operacji, starszy sierżant John Kelly (Michael B. Jordan) wkracza do akcji. John Kelly ściga zabójców za wszelką cenę. Łącząc siły z koleżanką z oddziału SEAL (Jodie Turner-Smith) i tajemniczym agentem CIA (Jamie Bell), misja Kelly’ego nieświadomie ujawnia tajną intrygę, która grozi pogrążeniem USA i Rosji w wojnie. Rozdarty między osobistym honorem a lojalnością wobec kraju, Kelly musi walczyć z wrogami bez wyrzutów sumienia, aby uniknąć katastrofy i ujawnić wpływowe osoby stojące za spiskiem.

Gdzie obejrzeć Bez skrupułów Toma Clancy’ego z lektorem PL?

Pierwotnie wyprodukowany i ustawiony na wydanie kinowe przez Paramount Pictures, film został opóźniony, a następnie przejęty przez Amazon Studios, który został cyfrowo wydany na Amazon Prime Video w dniu 30 kwietnia 2021 roku. Otrzymał mieszane recenzje od krytyków, którzy chwalili występ Jordana, ale nazwali film ogólnikowym. Czy zastanawiasz się gdzie w internecie obejrzeć film Bez skrupułów Toma Clancy’ego. Skorzystaj z szybkiej przeglądarki filmów online i dowiedz się gdzie obejrzeć Bez skrupułów Toma Clancy’ego w kilka chwil. Oferowane filmy są dostępne na kilku platformach streamingowych online.

Categories