Bodyguard i żona zawodowca (2021) Online Lektor PL

otoadmin21 czerwca, 2021

Bodyguard i żona zawodowca cały film online

Bodyguard i żona zawodowca (2021)

Hitman’s Wife’s Bodyguard

116 min – Akcja, Komedia, Thriller – 9 lipca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Patrick Hughes
Scenariusz: Tom O’Connor / Brandon Murphy / Phillip Murphy
Obsada: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Antonio Banderas, Morgan Freeman, Frank Grillo, Richard E. Grant, Gary Oldman, Tom Hopper, Caroline Goodall, Blake Ritson, Gabriella Wright, Tomi May, Kateryna Globa, Giulio Berruti, Kristofer Kamiyasu, Bern Collaço, Max Kraus, Nathan Cooper, Rebecca Front, Kate Nichols, Bekka Bowling, Dragan Mićanović, Charlotte Nash, Ivo Arakov


Michael Bryce (Ryan Reynolds) postanawia rzucić stresujący zawód ochroniarza i za namową swojej psychoterapeutki udaje się na zasłużony urlop. To ma być odwyk od broni, zabijania i pakowania się w kłopoty. Wszystko się jednak sypie, gdy już na początku swojego wypoczynku trafia w sam środek strzelaniny, której sprawczynią jest Sonia (Salma Hayek) – żona jego byłego klienta Dariusa (Samuel L. Jackson). Dzika, piękna i dwa razy bardziej nieobliczalna od swojego męża. Koszmar Bryce’a zaczyna się od nowa, a cała terapia ląduje w koszu na śmieci. Mimo nieśmiałego sprzeciwu bodyguarda, oboje z Sonią ruszają na ratunek Dariusa z rąk bandytów. Niestety na ich drodze stanie potężny i wyjątkowo mściwy szaleniec (Antonio Banderas), którego złowrogi plan może zniszczyć świat, jaki do tej pory znamy.

Gdzie obejrzeć Czarna Wdowa?

Ochroniarz Michael Bryce kontynuuje swoją przyjaźń z zabójcą Dariusem Kincaidem, tym razem połączą siły aby uratować uratować żonę Dariusa, Sonię. Zastanawiasz się gdzie obejrzeć Bodyguard i żona zawodowca w jakości Full HD? Skorzystaj z wyszukiwarki filmów online i znajdź niemalże każdy tytuł w mniej niż minutę. Oglądaj Bodyguard i żona zawodowca bez reklam w wysokiej jakości już dzisiaj. Tutaj znajdziesz listę serwisów gdzie obejrzysz ten film Bodyguard i żona zawodowca cda.pl, vider, zalukaj, player i wiele innych.