Ciche miejsce 2 (2020) Film Online Lektor

otoadmin23 lipca, 2021

Ciche miejsce 2 cały film online

Ciche miejsce 2 (2020)

A Quiet Place Part II

1 godz. 36 min. – Sci-Fi, Thriller, Horror – 4 czerwca 2021 (Polska)


Produkcja: USA


Reżyseria: John Krasinski
Scenariusz: John Krasinski
Obsada: Emily Blunt, Cillian Murphy, Millicent Simmonds, Noah Jupe, Djimon Hounsou, John Krasinski, Wayne Duvall, Scoot McNairy, Okieriete Onaodowan, Blake DeLong, Silas Pereira-Olson, Scott Matheny, Liz Cameron, Lauren-Ashley Cristiano, Ashley Dyke, Andy Rich, Robert A. Coldicott, Bill Smith, Zachary Golinger, Sheri Fairchild, Barbara Singer, Gary Sundown, Kyle Licht, David Lundy, Krzysztof Mardula


Ciche miejsce 2 to amerykański horror z 2020 roku i sequel filmu Ciche miejsce z 2018 roku, który jest kontynuacją historii rodziny z pierwszego filmu, gdy kontynuują podróżowanie i przetrwanie w post-apokaliptycznym świecie zamieszkanym przez ślepych kosmitów z ostrym zmysłem słuchu. Film został napisany, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Johna Krasinskiego dla Paramount Pictures. Emily Blunt, Millicent Simmonds i Noah Jupe odtwarzają swoje role z pierwszego filmu, podczas gdy Cillian Murphy i Djimon Hounsou dołączają do obsady; Krasinski powraca z pierwszego filmu w nowej sekwencji retrospekcji.

Paramount Pictures rozpoczął rozwój sequela w kwietniu 2018 roku po sukcesie kasowym i krytycznym pierwszego filmu. Do najbliższego sierpnia, Krasinski pracował nad scenariuszem, a w lutym 2019 roku został potwierdzony jako reżyser powracający do reżyserii. Produkcja miała miejsce w Zachodnim Nowym Jorku od czerwca do września 2019 roku. Krasinski został przypisany do napisania sequela, w oparciu o postacie stworzone przez Bryana Woodsa i Scotta Becka. Sequel został wyprodukowany przy budżecie 55-61 milionów dolarów, ponad trzykrotnie większym niż 17 milionów dolarów oryginału.

Światowa premiera filmu odbyła się 8 marca 2020 roku w Nowym Jorku, a po ponad roku przesunięć z powodu pandemii COVID-19, film wszedł na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych 28 maja 2021 roku. 45 dni po debiucie kinowym stał się dostępny do oglądania w serwisie Paramount+. Film ustanowił kilka rekordów kasowych, w tym największy weekend otwarcia pandemii COVID-19, i zarobił ponad 285 milionów dolarów na całym świecie, co czyni go piątym najlepiej zarabiającym filmem 2021 roku. Otrzymał pozytywne recenzje od krytyków, którzy chwalili reżyserię Krasinskiego, rozbudowę otoczenia oraz występy Simmonds i Murphy.

Gdzie w internecie obejrzeć Ciche miejsce 2 z lektorem PL?

Z nowo nabytą wiedzą o słabości pozornie niepokonanych istot, pogrążona w żałobie Evelyn Abbott znajduje się sama, z dwójką młodych nastolatków, bezbronnym nowonarodzonym synem i bez miejsca do ukrycia. Teraz, 474 dni po ataku obcych w filmie Ciche miejsce (2018), Abbottowie zbierają w sobie wszystkie siły, by opuścić swoją spaloną farmę i wyruszyć na pełną niebezpieczeństw wyprawę w poszukiwaniu cywilizacji. Mając to na uwadze, zdecydowani na ekspansję poza granice, dzielni ocaleni nie mają innego wyboru, jak tylko zapuścić się na przerażająco ciche, niezbadane wrogie terytorium, licząc na cud. Ale tym razem wróg jest wszędzie. Oglądaj Ciche miejsce 2 już dziś w jednym z najlepszych serwisów streamingowych w Polsce. Sprawdź teraz gdzie obejrzeć Ciche miejsce 2 cały film online bez reklam w jakości 4K. Skorzystaj z nowatorskiej wyszukiwarki filmów i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz.