Cruella (2021) Film Online Gdzie Obejrzeć

otoadmin23 lipca, 2021

Cruella cały film online

Cruella (2021)

2 godz. 14 min. – Komedia, Kryminał – 28 maja 2021 (Polska)


Produkcja: USA


Reżyseria: Craig Gillespie
Scenariusz: Dana Fox / Tony McNamara
Obsada: Emma Stone, Emma Thompson, Joel Fry, Paul Walter Hauser, Mark Strong, Tipper Seifert-Cleveland, Kirby Howell-Baptiste, Emily Beecham, John McCrea, Kayvan Novak, Jamie Demetriou, Abraham Popoola, Leo Bill, Javone Prince, Steve Edge, Paul Chowdhry, Ziggy Gardner, Joseph MacDonald, Niamh Lynch, Andrew Leung, Ed Birch, Dylan Lowe, Paul Bazely, Ninette Finch, Sarah Crowden, Harrison Willmott, Jack Barry, Asmara Gabrielle, Tom Turner, Crystal Wingx


Cruella to amerykański film komediowy z 2021 roku, oparty na postaci Cruelli de Vil z powieści Dodie Smith „Sto i jeden dalmatyńczyków” z 1956 roku. Reżyserem filmu jest Craig Gillespie, a scenariusz napisali Dana Fox i Tony McNamara, na podstawie historii Aline Brosh McKenna, Kelly Marcel i Steve Zissis. Jest to trzecia adaptacja z serii 101 Dalmatyńczyków i służy zarówno jako prequel, jak i reboot. Emma Stone wciela się w tytułową postać, a w rolach drugoplanowych występują Emma Thompson, Joel Fry, Paul Walter Hauser, Emily Beecham, Kirby Howell-Baptiste i Mark Strong. Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w czasach punk rocka lat 70-tych. Film opowiada o Estelli Miller, aspirującej projektantce mody, która odkrywa drogę, która doprowadzi ją do zostania sławną, początkującą projektantką mody, znaną jako Cruella de Vil.

Walt Disney Pictures ogłosił rozwój filmu w 2013 roku, z Andrew Gunnem jako producentem. Stone została obsadzona w 2016 roku i służy również jako producent wykonawczy w filmie obok Glenn Close, która portretowała Cruellę w poprzednich adaptacjach live-action, 101 Dalmatyńczyków (1996) i 102 Dalmatyńczyków (2000). Zdjęcia główne odbywały się od sierpnia do listopada 2019 roku w Anglii.

Cruella miała premierę w Los Angeles 18 maja 2021 roku, pierwsze duże wydarzenie na czerwonym dywanie od czasu rozpoczęcia pandemii COVID-19, i została wydana w Stanach Zjednoczonych kinowo i jednocześnie dostępna na Disney+ z jego funkcją Premier Access 28 maja. Film otrzymał pochwały od krytyków za reżyserię Gillespie, występy (zwłaszcza Stone, Thompson i Hauser), kostiumy, produkcję i ścieżkę dźwiękową, ale krytykę za scenariusz. Film zarobił ponad 224 miliony dolarów na całym świecie, co czyni go siódmym najlepiej zarabiającym filmem 2021 roku. Obecnie trwają prace nad sequelem.

Gdzie w internecie obejrzeć Cruella cały film z lektorem PL?

Nastoletnia Estella, zanim stanie się Cruellą de Vil, ma marzenie. Chciałaby zostać projektantką mody, obdarzona talentem, innowacyjnością i ambicją w równych proporcjach. Ale życie zdaje się nie dopuścić do tego, by jej marzenia kiedykolwiek się spełniły. Estella, która w wieku 12 lat została bez grosza i osierocona w Londynie, 10 lat później szaleje po ulicach miasta wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi i wspólnikami w (drobnej) przestępczości, Horacym i Jasperem, dwoma złodziejami-amatorami. Kiedy przypadkowe spotkanie przenosi Estellę do świata młodych, bogatych i sławnych ludzi, zaczyna ona kwestionować egzystencję, którą zbudowała dla siebie w Londynie i zastanawia się, czy rzeczywiście nie jest jej przeznaczone coś więcej. Kiedy wschodząca gwiazda rocka zleca Estelli zaprojektowanie dla niego charakterystycznego dzieła, dziewczyna zaczyna czuć, że naprawdę dotarła do celu. Ale jaki jest koszt podążania za szybkim tempem życia – i czy jest to cena, którą Estella jest gotowa zapłacić?

Jeśli zastanawiasz się gdzie obejrzeć film Cruella online, powinieneś zainteresować się platformami VOD czyli wideo na życzenie. Wystarczy że skorzystasz z wyszukiwarki filmów i znajdziesz pasujący tobie film, następnie zostaniesz przekierowany do jednego z serwisów streamingowych na których obejrzysz cały film. To wszystko jest dostępne w internecie już teraz bez wychodzenia z domu. Nie czekaj i oglądaj Cruella już dziś.