Escape Room: Najlepsi z najlepszych (2021) Online Lektor PL

otoadmin13 lipca, 2021

Escape Room: Najlepsi z najlepszych cały film online

Escape Room: Najlepsi z najlepszych (2021)

Escape Room: Tournament of Champions

1 godz. 28 min. – Horror, Thriller, Akcja – 16 lipca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Adam Robitel
Scenariusz: Will Honley / Maria Melnik / Daniel Tuch / Oren Uziel
Obsada: Taylor Russell, Logan Miller, Indya Moore, Holland Roden, Thomas Cocquerel, Carlito Olivero, Jay Erving, Avianah Abrahams, James Frain, Evan Hengst, Anton David Jeftha, Corin Silva, Deborah Ann Woll


Po przeżyciu serii wstrząsających, śmiertelnie niebezpiecznych escape roomów zaprojektowanych przez Minos Escape Rooms Corporation, Zoey i Ben są zdeterminowani, by wymierzyć jej sprawiedliwość za śmierć tych, którzy nie przeżyli. W drodze do konfrontacji z Minosem w Nowym Jorku niespodziewanie zostają uwięzieni wraz z kilkoma innymi osobami, które przeżyły inne escape roomy. Wszyscy uczestnicy muszą współpracować, aby przejść przez kolejną rękawicę bardziej wyszukanych i niebezpiecznych escape roomów firmy Minos, jeżeli chcą raz na zawsze położyć kres jej morderczym zagrywkom.

Gdzie obejrzeć Escape Room: Najlepsi z najlepszych z lektorem PL?

Sześć osób nieświadomie zostaje zamkniętych w kolejnej serii pokoi ewakuacyjnych, powoli odkrywają, co ich łączy. Aby przetrwać, łącząc siły z dwoma pierwotnymi ocalałymi, wkrótce odkrywają, że wszyscy grali już wcześniej w tę grę. Szukasz strony gdzie obejrzysz Escape Room: Najlepsi z najlepszych bez reklam? Jeśli tak, trafiłeś w dobre miejsce. Skorzystaj z najlepszej wyszukiwarki filmów online w internecie i znajdź każdy film w mniej niż 5 minut. Być może Escape Room: Najlepsi z najlepszych cały film lektor PL też tam znajdziesz.