Nikt (2021) Full HD – Cały Film Lektor PL

otoadmin21 czerwca, 2021

Nikt oglądaj cały film online Full HD

Nikt (2021)

Nobody

92 min – Akcja, Kryminał, Dramat – 2 lipca 2021 (Polska)


Produkcja: USA


Reżyseria: Ilya Naishuller
Scenariusz: Derek Kolstad
Obsada: Bob Odenkirk, Aleksey Serebryakov, Connie Nielsen, Christopher Lloyd, Michael Ironside, RZA, Colin Salmon, Billy MacLellan, Araya Mengesha, Gage Munroe, Paisley Cadorath, Aleksandr Pal, Humberly Gonzalez, Edsson Morales, J.P. Manoux, Adrian McLean, Ilya Naishuller, Sergey Shnurov, Joanne Rodriguez, Stephanie Sy, Megan Best, Paul Essiembre, Kristen Harris, Destini Boldt


Głównym bohaterem produkcji jest przeciętny ojciec z podmiejskiego osiedla – tak przeciętny, że nikt nie zawiesiłby na nim nawet wzroku. Wszystko zmienia się, kiedy dwóch złodziei włamuje się do jego domu – nieoczekiwana zbrodnia wywołuje w mężczyźnie nieznaną wściekłość, kierując go na ścieżkę, która odkryje jego mroczne sekrety z przeszłości.

Gdzie obejrzeć film Nikt z 2021 roku?

Przechodzień jest świadkiem jak grupa mężczyzn atakuje kobietę, więc podejmuje interwencję. Tym samym staje się celem narkotykowego bossa. Już teraz obejrzyj trzymający przez ponad dwie godziny film Nikt przez internet w jakości Full HD. Sprawdź gdzie obejrzeć film Nikt nawet za darmo. Oglądaj już dziś tysiące filmów w serwisach VOD takich jak cda.pl, vider, zalukaj czy player.