What's happening?

Devotion (2022) Film Online, Opis

Devotion (2022) Film Online, Opis

Nov. 23, 2022United States139 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Film opowiada historię chorążego Jesse’ego Browna (Jonathan Majors) i porucznika Thomasa Hudnera (Glen Powell), dwóch pilotów w 32 Dywizjonie Myśliwskim Marynarki Wojennej USA podczas wojny koreańskiej. Na początku jest między nimi napięcie z powodu ich różnych środowisk – Jesse pochodzi z Hattiesburga w Mississippi, podczas gdy Tom niedawno ukończył Akademię Marynarki Wojennej – ale wkrótce tworzą silną więź, gdy trenują z F4U Corsair i przygotowują się do rozmieszczenia w Korei.

Devotion Opis Filmu

Film pokazuje, jak przyjaźń może przekroczyć różnice rasowe czy pochodzenie; mimo że pochodzą z zupełnie innych światów, Jesse i Tom stają się bliskimi przyjaciółmi, którzy ufają sobie bezgranicznie podczas wspólnych misji w Korei. Ich więź prowadzi do niewiarygodnego aktu bohaterstwa, kiedy jedna z fatalnych misji idzie źle: po tym jak jego samolot zostaje ciężko ostrzelany nad terytorium wroga, staje się jasne, że Jesse nie będzie w stanie wrócić do domu żywy bez pomocy – więc Tom decyduje, że musi zostać z tyłu, aby za wszelką cenę uratować życie przyjaciela. To niezwykłe poświęcenie jest świadectwem nie tylko ich przyjaźni, ale także tego, jak wygląda prawdziwe oddanie w niezwykłych okolicznościach – coś, do czego powinniśmy dążyć dzisiaj wszyscy, bez względu na dzielące nas różnice!

Devotion Gdzie Obejrzeć Cały Film Online

Jeśli zastanawiasz się gdzie obejrzeć Devotion cały film online, po prostu skorzystaj z internetowej biblioteki filmów i znajdź każdy tytuł w mniej niż 5 minut. Oglądaj już teraz Devotion cały film w internecie na jednej z internetowych platform streamingowych. Oglądaj ten i wiele innych filmów na platformach cda.pl, vider, polsat box go, netflix i wielu innych.

Devotion (2022) Film Online, Opis
Devotion (2022) Film Online, Opis
Devotion (2022) Film Online, Opis
Devotion (2022) Film Online, Opis
Original title Devotion
TMDb Rating 7.5 171 votes

Director

J.D. Dillard
Director

Cast

Jonathan Majors isJesse Brown
Jesse Brown
Glen Powell isThomas J. Hudner Jr.
Thomas J. Hudner Jr.
Thomas Sadoski isDick Cevoli
Dick Cevoli
Daren Kagasoff isBill Koenig
Bill Koenig
Joe Jonas isMarty Goode
Marty Goode
Nick Hargrove isCarol Mohring
Carol Mohring
Boone Platt isBuddy Gill
Buddy Gill
Dean Denton isCaptain Sisson
Captain Sisson