Gdy sen nie nadchodzi (2021) Oglądaj w Internecie

otoadmin27 lipca, 2021

Gdy sen nie nadchodzi cały film online

Gdy sen nie nadchodzi (2021)

Awake

1 godz. 36 min. – Akcja / Przygodowy / Dramat – 9 czerwca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Mark Raso
Scenariusz: Mark Raso / Joseph Raso
Obsada: Gina Rodriguez, Ariana Greenblatt, Lucius Hoyos, Shamier Anderson, Jennifer Jason Leigh, Finn Jones, Frances Fisher, Gil Bellows, Sergio Di Zio, Barry Pepper, Brigitte Robinson, Elias Edraki, Alex House, Patrick Garrow, Edsson Morales, Joan Gregson, Dan Beirne, Trevor Hayes, Shawn Ahmed, Bill Lake, Martha Girvin, Rebecca Ablack, Julia Dyan-Porter, Chai Valladares, Ryan Blakely, Khadijah Roberts-Abdullah, Helen Hayden, Shane Marriott, Katerina Taxia, Sebastian Pigott, Liz Adjei, Julia Chantrey, Robert Bazzocchi, Angel Jara


W czasach, gdy po niespotykanym dotąd światowym kataklizmie, który wyeliminował elektronikę, ludzkość nie może spać i jasno myśleć, a jej zachowanie staje się coraz bardziej irracjonalne i brutalne, Jill, była sanitariuszka armii amerykańskiej i owdowiała matka dwójki dzieci, walczy o ich bezpieczeństwo. Obecnie, gdy naukowcy na całym świecie zdają się toczyć przegraną bitwę, tajemnicza, ogólnoświatowa plaga bezsenności grozi wyginięciem całego gatunku ludzkiego i bez wątpienia oznacza to koniec świata, który znamy. Co jednak, jeśli dziesięcioletnia córka Jill, Matilda, posiada klucz do rozwiązania tego problemu? Czy pozbawiona snu Jill zdoła ochronić swoje dzieci, gdy każdemu z nich pozostało zaledwie kilka dni życia?

Gdzie obejrzeć film Gdy sen nie nadchodzi z lektorem PL?

Gdy sen nie nadchodzi to amerykański thriller science fiction z 2021 roku, wyreżyserowany przez Marka Raso, na podstawie scenariusza, który napisał wraz z Sarą Ambrosio i Josephem Raso. Występują w nim Gina Rodriguez, Jennifer Jason Leigh, Barry Pepper, Finn Jones, Shamier Anderson, Ariana Greenblatt, Frances Fisher, Elias Edraki, Lucius Hoyos i Gil Bellows. Film został udostępniony na platformie Netflix 9 czerwca 2021 roku. Otrzymał mieszane opinie krytyków.

Jeśli zastanawiasz się gdzie w internecie obejrzeć Gdy sen nie nadchodzi cały film w jakości Full HD, powinieneś się zainteresować ciekawą opcją, jaką niewątpliwie jest przeglądarka filmów online. Dzięki niej uzyskasz dostęp do tysięcy filmów w internecie. Od tej pory obejrzenie filmu w internecie nie będzie żadnym problemem. Oglądaj Gdy sen nie nadchodzi online cały film w jakości full hd.