Godzilla vs. Kong (2021) Sprawdź gdzie obejrzeć film online

otoadmin25 lipca, 2021

Godzilla vs. Kong cały film online

Godzilla vs. Kong (2021)

1 godz. 53 min. – Akcja / Sci-Fi – 4 czerwca 2021 (Polska)


Produkcja: USA


Reżyseria: Adam Wingard
Scenariusz: Eric Pearson / Max Borenstein
Obsada: Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri, Eiza González, Julian Dennison, Lance Reddick, Kyle Chandler, Demián Bichir, Kaylee Hottle, Hakeem Kae-Kazim, Ronny Chieng, John Pirruccello, Chris Chalk, Conlan Casal, Brad McMurray, Benjamin Rigby, Nick Turello, Daniel Nelson, Priscilla Doueihy, Kei Kudo, Bradd Buckley, John Walton, Daniel Tuiara, David Castillo, Kofi Yiadom, Jim Palmer, Drew Walton, Tara Wraith


Godzilla vs. Kong to amerykański film o monstrum z 2021 roku w reżyserii Adama Wingarda. Kontynuacja Kong: Skull Island (2017) i Godzilla: King of the Monsters (2019), jest czwartym filmem w Legendary’s MonsterVerse. Jest to również 36. film z serii Godzilla, 12. film z serii King Kong i czwarty film Godzilla, który został w całości wyprodukowany przez hollywoodzkie studio.[b] W filmie występują gwiazdy Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri, Eiza González, Julian Dennison, Lance Reddick, Kyle Chandler i Demián Bichir. W filmie Kong ściera się z Godzillą, kiedy ludzie wabią małpę do Hollow Earth, aby odzyskać źródło mocy dla tajnej broni, która ma powstrzymać niezwykłe szaleństwa Godzilli.

Projekt został ogłoszony w październiku 2015 roku, kiedy Legendary ogłosiło plany wspólnego kinowego uniwersum pomiędzy Godzillą i King Kongiem. Grono scenarzystów filmu zostało zebrane w marcu 2017 roku, a Wingard został ogłoszony jako reżyser w maju 2017 roku. Zdjęcia główne rozpoczęły się w listopadzie 2018 roku na Hawajach, w Australii i Hongkongu, a zakończyły się w kwietniu 2019 roku.

Gdzie obejrzeć Godzilla vs. Kong z lektorem PL?

Po opóźnieniu daty premiery w listopadzie 2020 roku z powodu pandemii COVID-19, Godzilla vs. Kong została wydana w kinach na całym świecie 24 marca 2021 roku, a w Stanach Zjednoczonych 31 marca, gdzie została również wydana jednocześnie na HBO Max. Film otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków, z pochwałami za efekty wizualne i sekwencje akcji, ale krytyką w kierunku postaci. Pobił kilka pandemicznych rekordów kasowych i zarobił ponad 463 miliony dolarów na całym świecie, wobec budżetu produkcji w przedziale 155-200 milionów dolarów i progu rentowności 330 milionów dolarów, co czyni go czwartym najlepiej zarabiającym filmem 2021 roku. Film był również hitem streamingowym, stając się najbardziej udaną pozycją startową w historii HBO Max, dopóki nie został wyprzedzony przez Mortal Kombat. Jeśli szukasz strony gdzie obejrzysz Godzilla vs. Kong cały film z lektorem PL, powinieneś zainteresować się nową wyszukiwarką filmów online. Dzięki niej znajdziesz niemalże każdy film w mniej niż 5 minut. Oglądaj Godzilla vs. Kong cały film z lektorem PL już dziś. Sprawdź gdzie możesz obejrzeć film Godzilla vs. Kong przez internet bez konieczności wychodzenia z domu.

Categories