Jak wywołałem byłą żonę (2020) Online Lektor PL

otoadmin26 czerwca, 2021

Jak wywołałem byłą żonę cały film online

Jak wywołałem byłą żonę (2020)

Blithe Spirit

1 godz. 35 min. – Fantasy / Komedia / Romans – 9 lipca 2021


Produkcja: Wielka Brytania


Reżyseria: Edward Hall
Scenariusz: Piers Ashworth / Meg Leonard / Nick Moorcroft
Obsada: Dan Stevens, Leslie Mann, Isla Fisher, Judi Dench, Julian Rhind-Tutt, Emilia Fox, Dave Johns, James Fleet, Adil Ray, Aimee-Ffion Edwards, Michele Dotrice, Simon Kunz, Delroy Atkinson, Colin Stinton, Georgina Rich


Medium spirytystyczne organizuje seans dla pisarza cierpiącego na blokadę twórczą, ale przypadkowo przywołuje ducha jego zmarłej pierwszej żony, co prowadzi do coraz bardziej skomplikowanego trójkąta miłosnego z jego obecną żoną z którą jest od pięciu lat.

Gdzie obejrzeć Jak wywołałem byłą żonę z lektorem PL?

Ruth i Charles są małżeństwem niemalże idealnym. Prawie niczego im nie brakuje, mają piękny dom, sławę i pieniądze – chyba każdy chciałby tak żyć. Niestety wktótce ich sielankowe życie zostanie przerwane. Pewnego dnia małżonkowie biorą udział w seansie spirytystycznym, w czasie którego przypadkowo zostaje przywołany duch ekscentrycznej byłej żony Charlesa. Od tej pory wszyscy muszą radzić sobie z zaskakującym miłosnym trójkątem. Między żonami iskrzy, Elwira nie chce odejść, Charles nie wie, co robić, a Ruth pragnie jak najszybciej pozbyć się swojej rywalki. Oglądaj Jak wywołałem byłą żonę już dzisiaj na jednym z serwisów VOD cda.pl, vider, zalukaj, player i wielu innych. Skorzystaj z naszej przeglądarki filmów i uzyskaj dostęp do tysięcy filmów w wysokiej jakości już teraz. Już teraz obejrzyj Jak wywołałem byłą żonę bez reklam w jakości Full HD.