Jeden gniewny człowiek (2021) Film Online PL

otoadmin19 lipca, 2021

Jeden gniewny człowiek cały film online

Jeden gniewny człowiek (2021)

Wrath of Man

1 godz. 58 min. – Kryminał / Akcja / Thriller – 4 czerwca 2021


Produkcja: USA / Wielka Brytania


Reżyseria: Guy Ritchie
Scenariusz: Guy Ritchie / Ivan Atkinson / Marn Davies / Éric Besnard / Nicolas Boukhrief
Obsada: Jason Statham, Holt McCallany, Rocci Williams, Josh Hartnett, Jeffrey Donovan, Scott Eastwood, Andy García, Deobia Oparei, Laz Alonso, Raúl Castillo, Chris Reilly, Eddie Marsan, Alex Ferns, Niamh Algar, Post Malone, Lyne Renee, Anthony Molinari, Tadhg Murphy, Babs Olusanmokun, Darrell D’Silva, Matthew Illesley, Rebecca Calder, Jason Wong, Alessandro Babalola, Eli Brown, Cameron Jack, Montana Manning, Josh Cowdery, Eve Macklin, Fernando Martinez, Stevee Davies, James Warren, Sam Shoubber, Daniel Joseph Woolf, Leonardo Lacaria


Jeden gniewny człowiek to thriller akcji z 2021 roku w reżyserii Guya Ritchiego, na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Ivanem Atkinsonem i Marnem Daviesem, i jest luźno oparty na francuskim filmie Cash Truck z 2004 roku autorstwa Nicolasa Boukhriefa. Jest to czwarta reżyserska współpraca Ritchiego z głównym aktorem Jasonem Stathamem, a pierwsza od czasu filmu Revolver (2005). Statham wciela się w rolę H, nowego kierowcy ciężarówki z pieniędzmi w Los Angeles, który udaremnia napad, ale jego tajemnicza przeszłość zaczyna być kwestionowana. Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Chris Reilly, Josh Hartnett, Laz Alonso, Raúl Castillo, DeObia Oparei, Eddie Marsan i Scott Eastwood również występują w filmie.

Jeden gniewny człowiek został wydany w kilku krajach 22 kwietnia 2021 roku, a w Stanach Zjednoczonych 7 maja i ma być wydany w Wielkiej Brytanii 23 lipca. Otrzymał mieszane recenzje od krytyków i zarobił 100 milionów dolarów na całym świecie.

Gdzie obejrzeć Jeden gniewny człowiek z lektorem PL?

Tajemniczy i nieokrzesany, nowy ochroniarz ciężarówki z pieniędzmi zaskakuje swoich współpracowników, gdy podczas napadu ujawnia swoje precyzyjne umiejętności. Załoga zastanawia się, kim on jest i skąd się wziął. Wkrótce staje się jasne, jaki jest ostateczny motyw tego człowieka, który podejmuje dramatyczne i nieodwołalne kroki, aby wyrównać rachunki. Oglądaj Jeden gniewny człowiek już dzisiaj na jednym z serwisów VOD cda.pl, vider, zalukaj, player i wielu innych. Skorzystaj z naszej przeglądarki filmów i uzyskaj dostęp do tysięcy filmów w wysokiej jakości już teraz. Już teraz obejrzyj Jeden gniewny człowiek bez reklam w jakości Full HD.