Legion samobójców: The Suicide Squad 2021 Lektor PL

otoadmin11 lipca, 2021

Legion samobójców: The Suicide Squad cały film online

Legion samobójców: The Suicide Squad (2021)

The Suicide Squad

2 godz. 12 min. – Akcja / Przygodowy / Fantasy – 6 sierpnia 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: James Gunn
Scenariusz: James Gunn
Obsada: Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman, Sylvester Stallone, Viola Davis, David Dastmalchian, Jai Courtney, Peter Capaldi, Michael Rooker, Pete Davidson, Flula Borg, Mayling Ng, Alice Braga, Nathan Fillion, Sean Gunn, Storm Reid, Daniela Melchior, Joaquín Cosío, Steve Agee, Taika Waititi, Juan Diego Botto, Julio Ruiz, Tinashe Kajese, Jennifer Holland, John Ostrander, Lloyd Kaufman, Stephen Blackehart


Witajcie w piekle czyli Belle Reve. Jest to więzienie z największym odsetkiem zgonów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Trzymani są tu najgorsi złoczyńcy, którzy posuną się do wszystkiego, żeby odzyskać wolność.

Gdzie obejrzeć Legion samobójców: The Suicide Squad z lektorem PL?

Witajcie w piekle, zwanym też Belle Reve. Jest to więzienie z największym odsetkiem zgonów w USA. Trzymani są tu najgorsi przestępcy, którzy którzy zrobią wszystko, aby odzyskać wolność. Nawet do wstąpienia do supertajnej a zarazem szemranej Jednostki Uderzeniowej X. Przed nimi zadanie do wykonania z rodzaju wykonaj albo zgiń? Zebrać oddział przestępców, w tym Bloodsporta, Peacemakera, Kapitana Boomeranga, Ratcatcher Drugą, Savanta, King Sharka, Blackguarda, Javelina i ulubioną świruskę każdego, Harley Quinn. Następnie uzbroić ich po zęby i zrzucić (dosłownie) na odludnej wyspie Corto Maltese, na której roi się od wrogów. Oddział, wykonując swoją misję poszukiwawczą, przedziera się przez dżunglę, w której za każdym drzewem czają się bojówkarze i partyzanci. Renegatów okiełznać może jedynie towarzyszący im pułkownik Rick Flag… oraz rządowe implanty w uszach, zdradzające każde ich posunięcie Amandzie Waller. I jak zwykle – jeden nieopatrzny ruch i nie żyją (z ręki przeciwników, współtowarzysza lub samej Waller). Gdyby ktoś chciał pobawić się w hazardzistę, to rozsądek podpowiada, żeby na nich nie stawiać. Na żadne z nich. Oglądaj Legion samobójców: The Suicide Squad już dzisiaj na jednym z serwisów VOD takich cda.pl, vider, zalukaj, player i wielu innych. W naszej wyszukiwarce znajdziesz niemalże każdy film, w tym Legion samobójców: The Suicide Squad w jakości Full HD w polskiej wersji językowej.