Luca (2021) Online Cały Film Dubbing PL

otoadmin19 lipca, 2021

Luca cały film online

Luca (2021)

1 godz. 35 min. – Animacja, Komedia, Przygodowy, Familijny – 18 czerwca 2021 (Polska)


Produkcja: USA


Reżyseria: Enrico Casarosa
Scenariusz: Jesse Andrews / Mike Jones
Obsada: Jacob Tremblay, Jack Dylan Grazer, Emma Berman, Saverio Raimondo, Maya Rudolph, Marco Barricelli, Jim Gaffigan, Peter Sohn, Lorenzo Crisci, Marina Massironi, Luigi La Monica, Sandy Martin, Giacomo Gianniotti, Elisa Gabrielli, Mimi Maynard, Sacha Baron Cohen, Francesca Fanti, Jonathan Nichols, Enrico Casarosa, Jim Pirri.
Dubbing PL: Albert Mois, Karol Kwiatkowski. Alicja Warchocka, Michał Meyer, Katarzyna Kozak, Artur Dziurman, Jarosław Boberek, Stefano Terrazzino, Elżbieta Romanowska


Film, którego akcja rozgrywa się na włoskiej Riwierze w latach 1950-1960, skupia się na Luce Paguro, chłopcu-potworze morskim posiadającym zdolność przybierania ludzkiej postaci na lądzie, który wraz ze swoim nowym najlepszym przyjacielem, Alberto Scorfano, odkrywa miasteczko Portorosso, przeżywa wakacyjną przygodę która zmienia jego życie. Luca czerpie inspirację z dzieciństwa Casarosy w Genui; kilku artystów Pixara zostało wysłanych na włoską Riwierę, aby zebrać informacje na temat włoskiej kultury i środowiska. Potwory morskie, „metafora poczucia inności”, zostały luźno oparte na starych włoskich regionalnych mitach i folklorze. Podobnie jak w przypadku La Luny, projekt i animacja zostały zainspirowane ręcznie rysowanymi i poklatkowymi pracami oraz stylem Hayao Miyazakiego. Casarosa opisał rezultat jako film, który „składa hołd Federico Felliniemu i innym klasycznym włoskim filmowcom, z domieszką Miyazakiego”.

Luca miał premierę w Akwarium w Genui 13 czerwca 2021 roku, a jego premiera kinowa w Stanach Zjednoczonych miała odbyć się 18 czerwca 2021 roku. Jednakże, w odpowiedzi na trwającą pandemię COVID-19, film został wydany bezpośrednio do streamingu na Disney+, wraz z jednoczesnym limitowanym pokazem w El Capitan Theatre; został wydany w kinach w krajach bez usługi streamingu. Film otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków, z pochwałami za jego wizualizacje i nostalgiczny nastrój.

Gdzie obejrzeć film Luca online z dubbingiem?

Trzynastoletni Luca zyskuje nowego przyjaciela, Alberto, z którym spędza wakacje na włoskiej Riwierze. Łączy ich wspólny sekret – w rzeczywistości są morskimi istotami, które na lądzie wyglądają jak ludzie – muszą unikać wody, zdolnej zdradzić ich prawdziwą naturę. Obaj zaprzyjaźniają się Giulią, która, w przeciwieństwie do jej kota, bierze ich za zwykłych chłopców oraz radzą sobie z uprzykrzającym im życie Ercole’em. Przedłużająca się nieobecność Luki powoduje jednak, że jego rodzice wyruszają na ląd w poszukiwaniu syna. Już dziś oglądaj Luca online bez irytujących reklam. Luca cały film z dubbingiem PL w jakości Full HD. Oglądaj ten i inne filmy z bazy filmów online. Skorzystaj z najlepszej przeglądarki filmów i dowiedz się gdzie obejrzeć film Luca w polskiej wersji językowej. Cały film dostępny online bez wychodzenia z domu.