Mortal Kombat (2021) Online Z Lektorem

otoadmin23 lipca, 2021

Mortal Kombat cały film online

Mortal Kombat (2021)

1 godz. 50 min. – Akcja, Fantasy – 28 maja 2021 (Polska)


Produkcja: Kanada / USA


Reżyseria: Simon McQuoid
Scenariusz: Greg Russo / Dave Callaham
Obsada: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Ng Chin Han, Joe Taslim, Hiroyuki Sanada, Max Huang, Sisi Stringer, Matilda Kimber, Laura Brent, Melanie Jarnson, Nathan Jones, Daniel Nelson, Ian Streetz, Yukiko Shinohara, Ren Miyagawa, Mia Hall, David Field, Kris McQuade, Angus Sampson, Alice Nassery, Damon Herriman, Mike Foenander, Michael Coward, Garreth Hadfield, Bingchen Ye, Isaac Bernauer, David Chea


Mortal Kombat to 2021 australijsko-amerykański film fantasy o sztukach walki oparty na grze wideo o tej samej nazwie i wznowienie serii filmów Mortal Kombat. W filmie występują Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Chin Han, Joe Taslim i Hiroyuki Sanada.Reżyserem filmu jest Simon McQuoid (w swoim debiucie reżyserskim), na podstawie scenariusza Grega Russo i Dave’a Callahama oraz scenariusza Russo i Orena Uziela. Film opowiada historię Cole’a Younga, zawodnika mieszanych sztuk walki, który nie wie o swoim ukrytym pochodzeniu ani o tym, dlaczego poluje na niego zabójca Sub-Zero. Obawiając się o bezpieczeństwo swojej rodziny, szuka grupy wojowników, którzy zostali wybrani do obrony Earthrealm przed Outworld.

Po krytycznym i komercyjnym niepowodzeniu filmu Mortal Kombat z 1997 roku: Annihilation, trzeci film Mortal Kombat tkwił w piekle rozwoju przez prawie dwie dekady. Pod koniec 2010 roku Warner Bros. Pictures i New Line Cinema ( którego firma macierzysta nabyła serię od Midway Games w 2009 roku) rozpoczęły prace nad nowym filmem, z Kevinem Tancharoenem jako reżyserem, na podstawie scenariusza napisanego przez Uziela w następstwie ich krótkometrażowego filmu Mortal Kombat: Rebirth. James Wan został ogłoszony jako producent w sierpniu 2015 roku, a McQuoid został zatrudniony jako reżyser w listopadzie 2016 roku. Produkcja odbywała się w Adelaide Studios w Adelajdzie oraz w innych lokalizacjach w Południowej Australii. Zdjęcia główne miały miejsce od września do grudnia 2019 roku.

Gdzie w internecie obejrzeć Mortal Kombat cały film z lektorem PL?

Mortal Kombat został wydany kinowo na arenie międzynarodowej 8 kwietnia 2021 roku, a następnie został wydany w Stanach Zjednoczonych 23 kwietnia, jednocześnie w kinach w IMAX i na usłudze streamingowej HBO Max. Film otrzymał mieszane recenzje według Metacritic, z konsensusem Rotten Tomatoes nazywając go „w dużej mierze dla fanów”, i zarobił 83,6 miliona dolarów na całym świecie. Stał się hitem streamingu dla HBO Max, będąc jego najbardziej udanej premiery filmowej do tej pory.

Jeśli zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film Mortal Kombat online, powinieneś zainteresować się platformami VOD czyli wideo na życzenie. Wystarczy że skorzystasz z wyszukiwarki filmów i znajdziesz pasujący tobie film, następnie zostaniesz przekierowany do jednego z serwisów streamingowych takich jak Netflix, HBO GO, Apple TV+, Amazon Prime Video czy Disney+ na których obejrzysz cały film. To wszystko jest dostępne w internecie już teraz bez wychodzenia z domu. Nie czekaj i oglądaj Mortal Kombat już dziś.

Categories