Nawrócony ksiądz – Le missionnaire (2009) Cały Film Online

otoadmin18 października, 2021

Nawrócony ksiądz cały film online

Nawrócony ksiądz (2009)

Le missionnaire

1 godz. 30 min. – Komedia – 29 kwietnia 2009 (świat)


Produkcja: Francja


Reżyseria: Roger Delattre
Scenariusz: Jean-Marie Bigard / Roger Delattre
Obsada: Jean-Marie Bigard, David Strajmayster, Thiam Aïssatou, Jean Dell, Michel Chesneau, Benjamin Feitelson, Jean-Gilles Barbier, Liina Brunelle


Po odbyciu siedmioletniej kary więzienia Mario Diccara odkrywa, że jego sprawy z podziemiem nie są do końca załatwione. Jego brat Patrick, ksiądz, proponuje mu, by do czasu zażegnania konfliktu zatrzymał się u ojca Etienne’a w małej wiosce w Ardeche. Ich plan przybiera jednak nieoczekiwany obrót, gdy ojciec Etienne umiera.

Gdzie obejrzeć film Nawrócony ksiądz z lektorem PL?

Nawrócony ksiądz (Le Missionnaire) to francuski film w reżyserii Rogera Delattre’a, wydany w 2009 roku. Krótki opis filmu. Po siedmiu latach spędzonych w więzieniu Mario Diccara jest wolny. Nie załatwiwszy do końca swoich spraw z podziemiem, prosi jedyną osobę, którą zna i której ufa, swojego brata Patricka, by znalazł mu miejsce, w którym mógłby się na jakiś czas ukryć. Patrick, z zawodu ksiądz, proponuje mu, by dołączył do ojca Etienne w jego małej wiosce w Ardèche. Mario zakłada swoją szatę, by wyruszyć w podróż. Ale kiedy przyjeżdża, zaczynają się kłopoty: ojciec Etienne zmarł, a mieszkańcy wioski myślą, że Mario jest nowym księdzem.

Jeśli zastanawiasz się gdzie obejrzeć Nawrócony ksiądz cały film online, po prostu skorzystaj z internetowej biblioteki filmów i znajdź każdy tytuł w mniej niż 5 minut. Oglądaj już teraz Nawrócony ksiądz cały film w internecie na jednej z internetowych platform streamingowych. Oglądaj ten i wiele innych filmów na platformach cda.pl, vider, polsat box go, netflix i wielu innych.

Categories