No Sudden Move (2021) Online 1080p

otoadmin24 lipca, 2021

No Sudden Move cały film online

No Sudden Move (2021)

1 godz. 30 min. – Kryminał, Dramat, Thriller – 18 czerwca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Steven Soderbergh
Scenariusz: Ed Solomon
Obsada: Don Cheadle, Benicio del Toro, David Harbour, Ray Liotta, Jon Hamm, Brendan Fraser, Kieran Culkin, Amy Seimetz, Julia Fox, Frankie Shaw, Noah Jupe, Bill Duke, Craig muMs Grant, Byron Bowers, Lauren Rys Martin, Lauren LaStrada, Javon Anderson, Hugh Maguire, Tina Gloss, Wallace Bridges, Peter Tocco, Lucy Holt, Claudia Russell, Katherine Banks, Bryan Sawyer, Bill Wheeler, Dave Mishevitz, Kevin Scollin, Patrick Cronin, Emily Jane Smith, Matt Damon


No Sudden Move to amerykański dramat kryminalny z 2021 roku, wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures, Bron Studios i Participant Media, wyreżyserowany, nakręcony i zmontowany przez Stevena Soderbergha, wyprodukowany z udziałem Caseya Silvera i z scenariuszem Eda Solomona. W filmie występuje gwiazdorska obsada w tym Don Cheadle, Benicio del Toro, David Harbour, Jon Hamm, Amy Seimetz, Brendan Fraser, Kieran Culkin, Noah Jupe, Craig Grant (w swoim ostatnim występie), Julia Fox, Frankie Shaw, Ray Liotta i Bill Duke. No Sudden Move miał swoją światową premierę na Tribeca Film Festival 18 czerwca 2021 roku i został wydany w Stanach Zjednoczonych 1 lipca 2021 roku przez HBO Max. Film otrzymał pozytywne recenzje od krytyków z pochwałami dla reżyserii Soderbergha i występów obsady.

Gdzie obejrzeć No Sudden Move z lektorem PL?

Grupa przestępców spotyka się w tajemniczych okolicznościach i musi współpracować, aby odkryć, co naprawdę się dzieje, gdy ich prosta „robota” przebiega w zupełnie niespodziewany sposób. Zastanawiasz się gdzie obejrzeć No Sudden Move w internecie? Skorzystaj z nowej wyszukiwarki filmów online i zyskaj dostęp do tysięcy filmów online. Sprawdź już dziś gdzie obejrzeć No Sudden Move online w jakości 1080p. No Sudden Move cały film z lektorem bez reklam. Filmy dostępne na platformach streamingowych VOD – sprawdź już dziś i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz nawet w jakości full HD. Dzięki dostępowi do platform streamingowych takich jak cda.pl, zalukaj, netflix, hbo go czy player możesz mieć dostęp do dobrej rozrywki w każdym zakątku świata.