Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko (2021) Online

otoadmin23 lipca, 2021

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko cały film online

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko (2021)

The Forever Purge

1 godz. 43 min. – Thriller, Akcja, Horror – 23 lipca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Everardo Gout
Scenariusz: James DeMonaco
Obsada: Josh Lucas, Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Will Patton, Leven Rambin, Cassidy Freeman, Susie Abromeit, Anthony Molinari, Will Brittain, Sammi Rotibi, Mark Krenik, Gregory Zaragoza, Brett Edwards, Gary Nohealii, Jeffrey Doornbos, Edward Gelhaus, Keenan Henson, Erin Dinsmore, Baker Wiles, Kat Smith, Emily Trujillo, Yomary Cruz, Willow Beuoy, Patrick Zapata, Richard Allan Jones, Patricio Doren, Patrick Millin, Scott Douglas MacLachlan


Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko to amerykański horror akcji z 2021 roku w reżyserii Everardo Gouta i napisany przez twórcę serii Jamesa DeMonaco, który również współpracował przy produkcji z Jasonem Blumem i Michaelem Bayem. Pierwotnie zamierzony jako ostatnia odsłona, jest piątym filmem z serii Noc oczyszczenia i bezpośrednim sequelem filmu z 2016 Noc oczyszczenia: Czas wyboru. W filmie występują Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas, Cassidy Freeman, Leven Rambin, Alejandro Edda i Will Patton, a jego akcja toczy się wokół grupy ludzi, którzy próbują uciec ze Stanów Zjednoczonych po tym, jak ruch powstańczy kontynuuje popełnianie przestępstw i morderstw w całym kraju po tym, jak Purge się zakończyła.

Opóźniony z pierwotnej daty lipca 2020 roku z powodu pandemii COVID-19, Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko został wydany w kinach 2 lipca 2021 roku przez Universal Pictures. Na całym świecie zarobił ponad 50,9 miliona dolarów w stosunku do budżetu wynoszącego 18 milionów dolarów i, podobnie jak jego poprzednicy, otrzymał mieszane recenzje od krytyków, z pochwałami za styl wizualny i sekwencje akcji, ale krytyką za scenariusz i postrzegane kaznodziejstwo na tematy społeczne. Obecnie trwają prace nad szóstym filmem.

Gdzie obejrzeć Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko z lektorem PL?

Reguły zostały złamane. W najnowszej części zobaczymy ponownie wydarzenia z nocy oczyszczenia podczas, której przestaje obowiązywać prawo i można bezkarnie popełniać wszelkie przestępstwa. Oglądaj już dziś Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko cały film z lektorem PL w jednym z najlepszych serwisów VOD w Polsce. Sprawdź gdzie obejrzeć Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko online cały film bez irytujących reklam. Szybkie serwery i dostęp do nieograniczonej ilości rozrywki w jednym miejscu. Są to cechy które wyróżniają te serwery streamingowe. Oglądaj filmy na cda.pl, vider, player, zalukaj, prime video, netflix i innych. Uzyskaj dostęp już dzisiaj.