Obecność 3: Na rozkaz diabła (2021) Film Online

otoadmin24 lipca, 2021

Obecność 3: Na rozkaz diabła cały film online

Obecność 3: Na rozkaz diabła (2021)

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

1 godz. 52 min. – Horror, Thriller – 11 czerwca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Michael Chaves
Scenariusz: David Leslie Johnson-McGoldrick
Obsada: Patrick Wilson, Vera Farmiga, Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook, Julian Hilliard, John Noble, Eugenie Bondurant, Shannon Kook, Ronnie Gene Blevins, Keith Arthur Bolden, Steve Coulter, Vince Pisani, Charlene Amoia, Megan Ashley Brown, Sterling Jerins, Andrea Andrade, Mitchell Hoog, Ashley LeConte Campbell, Davis Osborne, Paul Wilson, Mark Rowe, Stella Doyle, Ingrid Bisu, Stacy Johnson, Lindsay Ayliffe, Nicky Buggs, Rebecca Lines, Robert Walker Branchaud


Obecność 3: Na rozkaz diabła to amerykański horror z 2021 roku o tematyce paranormalnej w reżyserii Michaela Chavesa, ze scenariuszem Davida Leslie Johnsona-McGoldricka na podstawie historii autorstwa Johnsona-McGoldricka i Jamesa Wana. Film jest sequelem filmu Obecność (2013) i Obecność 2 (2016), a także ósmą częścią Uniwersum Obecności. Patrick Wilson i Vera Farmiga ponownie wcielają się w role badaczy zjawisk paranormalnych i autorów Eda i Lorraine Warrenów, zaś Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard również występują w filmie. Wan i Peter Safran powracają do produkcji obrazu, który oparty jest na procesie Arne Cheyenne Johnsona, procesie o morderstwo, który miał miejsce w 1981 roku w Connecticut, a także na książce The Devil in Connecticut napisanej przez Geralda Brittle’a.

Pierwotnie zaplanowany na wrzesień 2020 roku, premiera filmu została opóźniona z powodu pandemii COVID-19. Obecność 3: Na rozkaz diabła został wydany przez Warner Bros Pictures i New Line Cinema w Stanach Zjednoczonych 4 czerwca 2021 roku, gdzie miał również jednoczesną premierę przez miesiąc w serwisie streamingowym HBO Max. Film osiągnął brutto 191 milionów dolarów przy budżecie 39 milionów dolarów i otrzymał mieszane recenzje od krytyków, którzy chwalili występy Wilsona i Farmigi, ale krytykowali scenariusz i zauważyli, że jest słabszy niż poprzednie części.

Gdzie obejrzeć Obecność 3: Na rozkaz diabła z lektorem PL?

Mrożąca krew w żyłach historia terroru, morderstwa i nieznanego zła, która zaszokowała nawet doświadczonych badaczy zjawisk paranormalnych Eda i Lorraine Warrenów. Jedna z najbardziej sensacyjnych spraw z ich akt, rozpoczyna się od walki o duszę młodego chłopca, a następnie przenosi ich poza wszystko, co do tej pory znali, aby odnotować pierwszy przypadek w historii Stanów Zjednoczonych, kiedy to podejrzany o morderstwo powołuje się na opętanie przez demona jako linię obrony. Zastanawiasz się gdzie w internecie obejrzeć Obecność 3: Na rozkaz diabła cały film z lektorem PL? Sprawdź już teraz gdzie obejrzysz cały film Obecność 3: Na rozkaz diabła online. Skorzystaj z wyszukiwarki filmów online i znajdź film który chcesz obejrzeć na jednej z platform streamingowych VOD.