Old (2021) Film Online Lektor PL

otoadmin13 lipca, 2021

Old cały film online

Old (2021)

1 godz. 53 min. – Thriller – 30 lipca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: M. Night Shyamalan
Scenariusz: M. Night Shyamalan
Obsada: Gael García Bernal, Vicky Krieps, Alex Wolff, Thomasin McKenzie, Eliza Scanlen, Aaron Pierre, Abbey Lee, Nikki Amuka-Bird, Ken Leung, Rufus Sewell, Embeth Davidtz, Emun Elliott, Nolan River, Luca Faustino Rodriguez


Old to trzymający w napięciu amerykański thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych, napisany, wyreżyserowany i współprodukowany przez M. Night Shyamalan, inspirowany powieścią graficzną Sandcastle autorstwa Pierre’a Oscara Levy’ego i Frederika Peetersa. Córka Shyamalana dała mu kopię książki na Dzień Ojca, a on postanowił nabyć prawa do tej historii po jej przeczytaniu. W obsadzie filmu znaleźli się Gael García Bernal, Vicky Krieps, Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Alex Wolff, Abbey Lee, Aaron Pierre, Rufus Sewell, Ken Leung, Nikki Amuka-Bird, Embeth Davidtz, Emun Elliott i Kathleen Chalfant. Film Old ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 23 lipca 2021 roku przez Universal Pictures. W Polsce film będzie miał premierę 30 lipca.

Oglądaj film Old w jakości Full HD bez reklam

Thriller o rodzinie na wakacjach w tropikach, która odkrywa, że ustronna plaża, na której odpoczywają przez kilka godzin, w jakiś sposób powoduje, że szybko się starzeją, skracając ich życie do jednego dnia. Jeśli zastanawiasz się gdzie możesz obejrzeć cały film Old bez reklam, powinieneś zainteresować się ofertą jednego z serwisów VOD, takich jak cda.pl, zalukaj, PLAYER czy vider.info. Oglądaj Old już dziś na najlepszej platformie cyfrowej w internecie bez reklam.

Categories