Piotruś Królik 2: Na gigancie (2021) Cały Film Po Polsku

otoadmin27 lipca, 2021

Piotruś Królik 2: Na gigancie cały film online

Piotruś Królik 2: Na gigancie (2021)

Peter Rabbit 2: The Runaway

1 godz. 25 min. – Animacja / Familijny / Przygodowy – 18 czerwca 2021


Produkcja: USA, Australia


Reżyseria: Will Gluck
Scenariusz: Patrick Burleigh / Will Gluck
Obsada: James Corden, Rose Byrne, Domhnall Gleeson, David Oyelowo, Margot Robbie, Elizabeth Debicki, Lennie James, Aimee Horne, Colin Moody, Sia, Hayley Atwell, Damon Herriman, Rupert Degas, Ewen Leslie, Sam Neill, David Wenham, Will Reichelt, Matt Villa, Stewart Alves, Tim Minchin


Piotruś Królik 2: Na gigancie to animowany film przygodowy z 2021 roku w reżyserii i produkcji Willa Glucka, który współtworzył scenariusz z Patrickiem Burleigh. Film jest sequelem filmu Piotruś Królik z 2018 roku wyprodukowanym przez Sony Pictures Animation i jest oparty na historiach Piotrusia Królika stworzonych przez Beatrix Potter. W filmie możemy usłyszeć głos Jamesa Cordena jako tytułowy bohater, obok Rose Byrne, Domhnall Gleeson i David Oyelowo w rolach live-action, a także głosy Elizabeth Debicki, Lennie James i Margot Robbie.

W polskiej wersji językowej głosów bohaterom użyczyli: Szymon Roszak (Piotruś Królik), Przemysław Stippa (Tomasz), Agnieszka Fajlhauer (Bea), Szymon Mysłakowski (Nigel Bazyli Jones), Wojciech Żołądkowicz (Barnaba), Przemysław Glapiński (Beniamin), Marta Dobecka (Ciapcia), Monika Pikuła (Kłapcia), Aneta Todorczuk (Puchowy Ogonek), Przemysław Bluszcz (Samuel Baczko), Joanna Węgrzynowska (Puśka), Karol Wróblewski (Tomek Kociak), Sebastian Perdek (Grzeczny Prosiulek), Bartosz Martyna (Prosiak Robinson), Paweł Ciołkosz (Pan Kogut), Leszek Filipowicz (Tadek Borsuk), Anna Sroka-Hryń (Pani Mrugalska), Krzysztof Cybiński (Pan Rodzielec), Sławomir Pacek (Jaś Wielkomiejski), Izabela Dąbrowska (Matka Amelii), Agata Skórska (Tekla Kałużyńska), Michał Klawiter (Feliks Jeleń), Filip Cembala (Wiewiór) i Paweł Szczesny (Krawiec).

Po licznych opóźnieniach w stosunku do pierwotnej daty premiery w lutym 2020 r., spowodowanych pandemią COVID-19, film został wydany w kinach przez Sony Pictures Releasing pod szyldem Columbia Pictures, najpierw w Australii 25 marca 2021 r, następnie w Wielkiej Brytanii 17 maja i w Stanach Zjednoczonych 11 czerwca. Film zarobił ponad 148 milionów dolarów na całym świecie i otrzymał mieszane recenzje od krytyków.

Gdzie obejrzeć film Piotruś Królik 2: Na gigancie z lektorem PL?

Bea Thomas i króliki stworzyli prowizoryczną rodzinę. I choć Piotruś Królik bardzo się starał, nie udało mu się pozbyć złej reputacji złośliwca. Kiedy Piotruś Królik ucieka z ogrodu, odkrywa, że jego złośliwość pomaga mu przetrwać w obcym świecie, ale kiedy zobaczy, że jego rodzina ryzykuje wszystkim, by go odnaleźć, będzie musiał podjąć decyzję: jakim króliczkiem chce być.

Jeśli zastanawiasz się gdzie w internecie obejrzeć Piotruś Królik 2: Na gigancie cały film z dubbingiem, powinieneś się zainteresować ciekawą alternatywą, jaką niewątpliwie jest przeglądarka filmów online. Dzięki niej uzyskasz dostęp do tysięcy filmów w internecie. Od tej pory możesz obejrzeć co chcesz i kiedy chcesz, wcześniej tylko wystarczy, że znajdziesz ten film w wyszukiwarce filmów. Oglądaj Piotruś Królik 2: Na gigancie online cały film w jakości full hd.