Raya i ostatni smok (2021) Online Dubbing PL

otoadmin21 czerwca, 2021

Raya i ostatni smok HD online

Raya i ostatni smok

Raya and the Last Dragon

107 min – Animacja, Przygodowy, Fantasy, Familijny, Akcja – 2 lipca 2021 (Polska)


Produkcja: USA


Reżyseria: Don Hall / Carlos López Estrada
Scenariusz: Adele Lim / Qui Nguyen
Obsada: Barbara Gasienica Giewont, Katarzyna Dąbrowska, Jakub Strach, Agata Bieńkowska, Przemysław Sadowski, Jakub Wieczorek, Adrianna Biezan, Beata Scibakowna, Matylda Łonicka, Elżbieta Gaertner, Bruno Magne, Mateusz Weber, Karolina Kalina Bulcewicz, Ewa Prus, Przemysław Glapiński, Szymon Roszak, Anna Wodzyńska, Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Jan Aleksandrowicz-Krasko, Julia Chatys


Raya i ostatni smok zabiera widzów w magiczną podróż do mitycznej Kumandry, krainy, w której kiedyś, dawno, żyli obok siebie ludzie i smoki. Później, gdy światu zaczęła grozić zagłada, smoki poświęciły się dla ratowania ludzi. Po 500 latach te same złe moce powracają. Chcąc ocalić swój kraj i pogodzić zwaśnione ludy Kumandry, dzielna księżniczka Raya rusza na poszukiwanie ostatniego, legendarnego smoka. Po drodze dowie się, że aby uratować świat, nie wystarczy mieć smoka – potrzebne są też wzajemne zaufanie i współpraca.

Gdzie obejrzeć Raya i ostatni smok?

Raya and the Last Dragon opowiada o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie. Oglądaj Raya i ostatni smok w jakości Full HD już dziś. Jeżeli zastanawiasz się gdzie obejrzeć Raya i ostatni smok, skorzystaj z naszej wyszukiwarki filmów online i obejrzyj film w wysokiej jakości na jednym z dostępnych serwerów VOD jak cda.pl, zalukaj, vider i player.