Rodzinka rządzi (2021) Online Film Po Polsku

otoadmin19 lipca, 2021

Rodzinka rządzi cały film online

Rodzinka rządzi (2021)

The Boss Baby: Family Business

1 godz. 47 min. – Animacja, Komedia, Przygodowy, Familijny – 1 października 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Tom McGrath
Scenariusz: Michael McCullers
Obsada: Alec Baldwin, James Marsden, Jeff Goldblum, Eva Longoria, Lisa Kudrow, Jimmy Kimmel, Amy Sedaris, Ariana Greenblatt, James McGrath


Rodzinka rządzi (znany w innych krajach jako The Boss Baby 2) to amerykańska animowana komedia z 2021 roku luźno oparta na książce obrazkowej z 2010 roku The Boss Baby i jej sequelu z 2016 roku The Bossier Baby autorstwa Marli Frazee, wyprodukowana przez DreamWorks Animation i dystrybuowana przez Universal Pictures. Druga odsłona serii The Boss Baby i sequel filmu z 2017 roku, film jest reżyserowany przez Toma McGratha, ze scenariusza Michaela McCullersa z historią McGratha i McCullersa, a w wersji angielskiej usłyszymy głosy takich gwiazd jak: Alec Baldwin, James Marsden, Amy Sedaris, Ariana Greenblatt, Jeff Goldblum, Evy Longoria, Jimmy Kimmel i Lisa Kudrow. Fabuła nawiązuje do dorosłych braci Templeton (Baldwin i Marsden), którzy są sprowadzeni z powrotem do siebie po tym, jak nowy Boss Baby (Sedaris) prosi o pomoc w powstrzymaniu profesora (Goldblum) od wymazywania dzieciństwa na całym świecie.

Gdzie obejrzeć Rodzinka rządzi online z lektorem PL?

Bracia Templeton — Tim i jego młodszy braciszek Ted — stali się dorosłymi i oddalili się od siebie. Ale nowe dziecko szefa z nowatorskim podejściem i nastawieniem na coś, co można zrobić, wkrótce ich ponownie połączy… i zainspiruje nową rodzinną firmę. Oglądaj Rodzinka rządzi już dzisiaj na jednym z serwisów VOD cda.pl, vider, zalukaj, player i wielu innych. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki filmów i zyskaj dostęp do tysięcy filmów w wysokiej jakości bez ograniczeń. Już teraz obejrzyj Rodzinka rządzi bez reklam w jakości Full HD.