Snake Eyes: Geneza G.I. Joe (2021) Film Online Full HD

otoadmin11 lipca, 2021

Snake Eyes: Geneza G.I.Joe cały film online

Snake Eyes: Geneza G.I.Joe (2021)

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2 godz. 1 min. – Akcja / Przygodowy – 23 lipca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Robert Schwentke
Scenariusz: Evan Spiliotopoulos
Obsada: Henry Golding, Andrew Koji, Úrsula Corberó, Samara Weaving, Haruka Abe, Takehiro Hira, Iko Uwais, Steven Allerick, Peter Mensah, Simon Chin, Samuel Finzi, Shota Kakibata, Eri Ishida, Nicholas Dohy


Starożytny japoński klan Arashikage wita nieustępliwego samotnika Snake Eyes po tym, jak ratuje on życie ich następcy prawnego. Po przybyciu do Japonii, Arashikage uczą go jak walczyć z ninja, a jednocześnie zapewniają mu coś, za czym od dawna tęsknił: dom. Jednak kiedy tajemnice z przeszłości Snake Eyesa zostają ujawnione, jego honor i lojalność zostają wystawione na próbę – nawet jeśli oznacza to utratę zaufania najbliższych mu osób.

Sprawdź gdzie możesz obejrzeć Snake Eyes: Geneza G.I. Joe online.

Po uratowaniu życia ich spadkobiercy, wytrwały samotnik Snake Eyes zostaje przyjęty do starożytnego japońskiego klanu zwanego Arashikage, gdzie uczy się sposobów walk ninja. Ale kiedy tajemnice z jego przeszłości zostają ujawnione, honor i lojalność Snake Eyes zostaną przetestowane – nawet jeśli oznacza to utratę zaufania najbliższych. OPoczątkowo film Snake Eyes: Geneza G.I. Joe będzie dostępny tylko w kinach, jednak już po pewnym czasie film zostanie udostępniony na większości platform VOD, takich jak cda.pl, vider.info, netfilx, czy PLAYER. Nie przegap premiery Snake Eyes: Geneza G.I. Joe i już dziś dowiedz się gdzie obejrzeć cały film online w polskiej wersji językowe.