Szybcy i wściekli 9 (2021) Cały Film Lektor PL

otoadmin12 lutego, 2021

Szybcy i wściekli 9 oglądaj online

F9 (2021)

PG-13 145 min – Akcja, Thriller – 1 kwietnia 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Justin Lin
Scenariusz: Chris Morgan / Daniel Casey
Obsada: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, John Cena, Charlize Theron, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Lucas Black, Shad Moss, Jason Tobin, Helen Mirren, Don Omar, Tego Calderón, Cody Rain Murray, Lex Elle, Krzysztof Mardula, Finn Cole, Anna Sawai, Vinnie Bennett, Amber Sienna, Martyn Ford, Albert Giannitelli, Paul Walker, Cardi B, Michael Rooker


Dominic Toretto wiedzie spokojne życie z Letty i swoim synem, małym Brianem, jednka w jego myślach nadal tkwi świadomość, że niebezpieczeństwo zawsze czai się tuż horyzontem. Tym razem to zagrożenie zmusi Doma do stawienia czoła grzechom przeszłości, jeśli ma ocalić tych, których kocha najbardziej. Jego załoga ponownie łączy siły, by powstrzymać niszczący świat spisek, któremu przewodzi najzdolniejszy zabójca i kierowca wyczynowy, jakiego kiedykolwiek spotkali. Człowiek, który okazuje się być zapomnianym bratem Doma, Jakobem.

Gdzie w internecie obejrzeć Szybcy i wściekli 9?

W Szybcy i wściekli 9 podobnie jak w poprzednich częściach F&F widz otrzyma potężną dawkę kina akcji, które kojarzy się z tą serią od początków jej powstania. Jeżeli interesujesz się kinem tego typu to z pewnością film Szybcy i wściekli 9 przypadnie Ci do gustu. Jeżeli zastanawiasz się gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli 9, to na tą chwilę film dostępny jest wyłącznie w kinach jednak już niebawem premierę będzie miał na DVD a także prawdopodobnie online na serwisach VOD takich jak cda.pl, vider, zalukaj czy player i innych tego typu.

Categories