The Marksman (2021) Film 1080p Gdzie obejrzeć

otoadmin25 lipca, 2021

The Marksman cały film online

The Marksman (2021)

1 godz. 48 min. – Akcja / Thriller / Kryminał – 15 stycznia 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Robert Lorenz
Scenariusz: Chris Charles / Danny Kravitz / Robert Lorenz
Obsada: Liam Neeson, Katheryn Winnick, Teresa Ruiz, Juan Pablo Raba, Dylan Kenin, Luce Rains, Chase Mullins, Christopher Mele, Grayson Berry, David DeLao, Esodie Geiger, Gonzalo Robles, Jacob Perez, Kellen Boyle, Sean A. Rosales, Elias Gallegos, Dustin Pennington, Clark Sanchez, Ming Wang, Amber Midthunder, Charles David Richards


Jim Hanson, ranczer na granicy Arizony i Meksyku, były snajper w Korpusie Piechoty Morskiej USA, prowadzi samotną egzystencję. Pewnego dnia jego życie się zmienia i staje na krawędzi. Wciąż borykając się z utratą bliskiej osoby, Jim spędza dni ze swoim nieodłącznym towarzyszem, owczarkiem Jacksonem, nie wiedząc, że jego i tak już skomplikowane życie przybierze nieoczekiwany obrót. Teraz, gdy zrozpaczona Rosa powierza Jimowi życie swojego małego syna Miguela, wybucha niezamierzona wojna z brutalnymi poplecznikami przywódcy kartelu Mauricio. Nagle Hanson ma jeszcze jeden problem do rozwiązania, a droga do Chicago, gdzie przebywają krewni Miguela, jest długa i pełna niebezpieczeństw. Czy doświadczony obrońca zdoła wykonać ostatnią misję?

Gdzie obejrzeć The Marksman z lektorem PL?

The Marksman to amerykański thriller akcji z 2021 roku w reżyserii Roberta Lorenza. Fabuła podąża za ranczerem i byłym Marine (Liam Neeson) mieszkającym w przygranicznym miasteczku w Arizonie, który musi pomóc młodemu chłopcu (Jacob Perez) uciec z meksykańskiego kartelu narkotykowego. W filmie możemy zobaczyć również takie gwiazdy jak Katheryn Winnick, Juan Pablo Raba i Teresa Ruiz.

Film został wydany w kinach w Stanach Zjednoczonych 15 stycznia 2021 roku przez Open Road Films i Briarcliff Entertainment. Otrzymał mieszane recenzje od krytyków, którzy chwalili występ Neesona, ale krytykowali film za formułę.

Jeśli zastanawiasz się gdzie obejrzeć film The Marksman z lektorem PL, mogą być dla Ciebie pomocne wyszukiwarki filmów online w dzięki którym możesz uzyskać dostęp do niemalże każdego filmu online. Sprawdź gdzie obejrzeć online The Marksman cały film z lektorem bądź napisami. Uzyskaj dostęp do tysięcy filmów i platform streamingowych typu cda.pl, vider, zalukaj, hbo go, player, netflix i wielu innych już dziś.