Uwikłana (2021) Film Online Lektor PL

otoadmin15 lipca, 2021

Uwikłana cały film online lektor pl

Uwikłana (2021)

Vanquish

1 godz. 34 min. – Thriller / Akcja – 16 kwietnia 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: George Gallo
Scenariusz: George Gallo / Samuel Bartlett
Obsada: Morgan Freeman, Ruby Rose, Patrick Muldoon, Julie Lott, Ekaterina Baker, Nick Vallelonga, Joel Michaely, Miles Doleac, Chris Mullinax, Ele Bardha, Richard Salvatore, Paul Sampson, Dylan Flashner, Bill Luckett, Juju Journey Brener, Reginald Robinson, Yvan Gauthier, Nate Adams, Gregory Tremain Merrell, Leonard Waldner


Damon Hickey jako komendant policji znany był z bezkompromisowych rozwiązań. Dziś odpoczywa na emeryturze, ale to wcale nie oznacza, że zerwał z przeszłością. Pewnego dnia wciela w życie niepokojący plan, a do jego wykonania nieprzypadkowo werbuje Victorię. Porywając jej córkę wciąga ją w świat bezwzględnych kryminalistów i zmusza do wykonania śmiertelnie niebezpiecznego zadania. Ale czy na pewno każdy jest tym za kogo się podaje? W mieście pełnym zagadek, on jeden zdaje się znać stawkę tej gry. Jaka metoda tkwi w tym szaleństwie? Kto jest po czyjej stronie? Odkrycie mrocznych tajemnic wywróci całą historię do góry nogami.

Gdzie obejrzeć Uwikłana z lektorem PL?

Matka, Victoria (Ruby Rose), próbuje zapomnieć o swojej mrocznej przeszłości jako rosyjska kurierka narkotykowa, ale emerytowany gliniarz Damon (Morgan Freeman) zmusza Victorię do wykonania jego polecenia, trzymając jej córkę jako zakładniczkę. Teraz Victoria musi użyć broni, odwagi i motocykla, aby pokonać szereg brutalnych gangsterów – w przeciwnym razie może już nigdy nie zobaczyć swojego dziecka. Oglądaj film Uwikłana już dziś w wysokiej jakości i bez nurtujących reklam. Skorzystaj z nowoczesnej wyszukiwarki filmów online i uzyskaj dostęp do tysięcy filmów i seriali które znajdziesz w jednym miejscu. Uwikłana cały film online lektor PL.

Categories