W nieskończoność (2021) Film Online PL

otoadmin19 lipca, 2021

W nieskończoność cały film online

W nieskończoność (2021)

Infinite

1 godz. 46 min. – Sci-Fi, Akcja, Thriller – 10 czerwca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Antoine Fuqua
Scenariusz: John Lee Hancock / Ian Shorr
Obsada: Mark Wahlberg, Chiwetel Ejiofor, Sophie Cookson, Dylan O’Brien, Rupert Friend, Toby Jones, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Jason Mantzoukas, Tom Hughes, Liz Carr, Wallis Day, Kae Alexander, Joana Ribeiro, Lili Rich, Raffiella Chapman, Lillia Langley


Infinite to amerykański film akcji science fiction z 2021 roku w reżyserii Antoine’a Fuqua. Ian Shorr napisał scenariusz na podstawie opowiadania Todda Steina, który z kolei zaadaptował powieść „The Reincarnationist Papers” D. Erica Maikranza z 2009 roku. W filmie wystąpili Mark Wahlberg, Chiwetel Ejiofor, Sophie Cookson, Jason Mantzoukas, Rupert Friend, Toby Jones i Dylan O’Brien.

Film został wydany cyfrowo na Paramount+ 10 czerwca 2021 roku, po opóźnieniach z pierwotnej premiery kinowej w sierpniu 2020 roku z powodu pandemii COVID-19. Niestety film otrzymał negatywne recenzje od krytyków, którzy krytykowali występ aktorów i scenariusz, z niektórzy porównując go niekorzystnie do innych filmów, np. takich jak Matrix. Jednak są to tylko opinie krytyków, z którymi nie każdy się zgadza. W internecie film zbiera sporo pozytywnych opinii od zwykłych widzów.

Adaptacja sci-fi, akcja, która odkrywa koncepcję reinkarnacji poprzez niezwykłe wizualizacje i dobrze ugruntowane postacie, które muszą wykorzystać swoje wspomnienia i umiejętności nabyte w przeszłości, aby zapewnić, że przyszłość będzie chroniona przed Infinitami, które dążą do zakończenia wszelkiego życia na planecie.

Gdzie obejrzeć W nieskończoność z lektorem PL?

Niespokojny młody człowiek, nawiedzany wspomnieniami z dwóch poprzednich wcieleń, natyka się na wielowiekowe tajne stowarzyszenie podobnych jednostek i ośmiela się wstąpić w ich szeregi. Jeśli szukasz miejsca gdzie możesz obejrzeć W nieskończoność cały film lektorem PL, powinieneś zainteresować się najnowszą wyszukiwarką filmów online. W internetowej wyszukiwarce filmów znajdziesz tysiące tytułów online, w tym W nieskończoność w jakości nawet 4k. Nie czekaj i uzyskaj dostęp do największej bazy filmów w Polsce.