Wirtuoz. Pojedynek zabójców (2021) Cały Film Lektor

otoadmin15 lipca, 2021

Wirtuoz. Pojedynek zabójców cały film online

Wirtuoz. Pojedynek zabójców (2021)

The Virtuoso

1 godz. 50 min. – Thriller, Akcja, Kryminał – 30 kwietnia 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Nick Stagliano
Scenariusz: James C. Wolf
Obsada: Anthony Hopkins, Abbie Cornish, Diora Baird, Anson Mount, Eddie Marsan, David Morse, Richard Brake, Chris Perfetti, Lory Molino, Shay Guthrie, Estelle Girard Parks, Jenna Hellmuth, Basil Kershner, Ryan Jonze, Blaise Corrigan


Jest opanowany, skrupulatny i działa zawsze z morderczą precyzją. Kiedy otrzyma na ciebie zlecenie, możesz być pewien: już nie żyjesz. Wirtuoz, bo tak o sobie mówi, to bezimienny zabójca na zlecenie, który od swojego mentora otrzymuje najtrudniejsze zadanie w dotychczasowej karierze. Musi wytropić i zabić zbuntowanego zabójcę, nie wie jednak, kto jest jego celem. Jedyne informacje, jakie posiada, to czas i miejsce, gdzie będzie mógł spotkać swoją przyszłą ofiarę. Co zrobi, kiedy na jego drodze stanie piękna kobieta? Czy odnajdzie swój cel i wykona zadanie? I, wreszcie, kto wygra pojedynek zabójców? Zainteresował Cię ten opis? Skorzystaj z wyszukiwarki filmów online i obejrzyj Wirtuoz. Pojedynek zabójców już teraz. Oglądaj co chcesz i kiedy chcesz bez limitów.

Gdzie obejrzeć Wirtuoz. Pojedynek zabójców z lektorem PL?

Odosobniony nieznajomy, pewny siebie, o stalowych nerwach, musi wytropić i zabić nieuczciwego Hitmana, aby wyrównać zaległy dług. Ale jedyne informacje, jakie mu przekazano, to czas i miejsce, gdzie ma znaleźć swoją ofiarę – 17:00 w rustykalnej knajpce w umierającym miasteczku. Żadnego nazwiska, żadnego opisu, nic. Kiedy zabójca przybywa na miejsce, jest kilka możliwych celów, w tym szeryf hrabstwa. Narażając swoje życie, zabójca wyrusza na obławę, by odnaleźć Hitmana i wypełnić swoją misję. Ale niebezpieczeństwo wzrasta, gdy erotyczne spotkania z miejscową kobietą grożą przerwaniem jego zadania. Oglądaj Wirtuoz. Pojedynek zabójców cały film z lektorem w jednej z najlepszych platform streamingowych. Wirtuoz. Pojedynek zabójców online bez reklam. Skorzystaj z najlepszej wyszukiwarki filmów w internecie i znajdź film dla Ciebie w mniej niż 5 minut.