Wojna o jutro (2021) Oglądaj Film Online

otoadmin19 lipca, 2021

Wojna o jutro cały film online

Wojna o jutro (2021)

The Tomorrow War

2 godz. 18 min. – Akcja / Sci-Fi – 2 lipca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Chris McKay
Scenariusz: Zach Dean
Obsada: Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons, Betty Gilpin, Sam Richardson, Edwin Hodge, Jasmine Mathews, Seychelle Gabriel, Alan Trong, Chibuikem Uche, Alexis Louder, Mike Mitchell, Mary Lynn Rajskub, Ryan Kiera Armstrong, Keith Powers, Felisha Terrell, Melissa Saint-Amand, Gary Weeks, Rose Bianco, Gissette E. Valentin, David Maldonado, Olaolu Winfunke, Piper Collins, Matthew Cornwell, Eric Graise, Ashlyn Moore, Christina Bach, Jared Shaw, Robert Tinsley, Andrea Andrade, Christopher Cocke, Shane Berengue, Alzie Williams, Stacy Johnson


Wojna o jutro to amerykański film akcji science fiction z 2021 roku w reżyserii Chrisa McKaya z Chrisem Prattem w roli głównej. Producentami obrazu są David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, David S. Goyer, Jules Daly i Adam Kolbrenner, a autorem scenariusza jest Zach Dean. W obsadzie znaleźli się Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons, Betty Gilpin, Sam Richardson, Edwin Hodge, Jasmine Mathews, Ryan Kiera Armstrong i Keith Powers. Film opowiada o współczesnych żołnierzach i cywilach wysłanych w przyszłość, aby walczyć z obcą armią.

Pierwotnie film miał być wydany w kinach przez Paramount Pictures, ale prawa do dystrybucji zostały przejęte przez Amazon z powodu pandemii COVID-19 i cyfrowo wydany 2 lipca 2021 roku za pośrednictwem Prime Video. Wojna Jutra otrzymała mieszane recenzje od krytyków, z pochwałami za koncepcję, sekwencje akcji i występy (szczególnie Pratt i Richardson), ale krytyka skierowana na jego pochopną realizację. Trwają prace nad sequelem.

Gdzie obejrzeć Wojna o jutro żonę z lektorem PL?

Świat jest zszokowany, gdy grupa podróżników w czasie przybywa z roku 2051, aby przekazać pilną wiadomość: Trzydzieści lat w przód, ludzkość przegrywa globalną wojnę ze śmiertelnie niebezpiecznym gatunkiem obcych. Jedyną nadzieją na przetrwanie jest przeniesienie żołnierzy i cywilów z teraźniejszości do przyszłości i przyłączenie się do walki. Wśród zwerbowanych jest nauczyciel liceum i głowa rodziny, Dan Forester (Chris Pratt). Zdeterminowany, by ocalić świat dla swojej młodej córki, Dan łączy siły z genialną naukowiec (Yvonne Strahovski) i swoim ojcem (J.K. Simmons) w desperackiej misji, by na nowo napisać losy planety. Jeśli zastanawiasz się gdzie obejrzeć Wojna o jutro w internecie, wystarczy że skorzystasz z nowej wyszukiwarki filmów dzięki której znajdziesz serwis VOD gdzie obejrzysz cały film online. Oglądaj Wojna o jutro już teraz. Sprawdź gdzie znajdziesz Wojna o jutro cały film online bez reklam w jakości full hd.

Categories