Wojna z dziadkiem (2021) Cały Film Lektor PL

otoadmin13 lipca, 2021

Wojna z dziadkiem online cały film

Wojna z dziadkiem (2021)

The War with Grandpa

1 godz. 38 min. – Familijny / Komedia – 23 lipca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Tim Hill
Scenariusz: Tom J. Astle / Matt Ember
Obsada: Robert De Niro, Uma Thurman, Christopher Walken, Jane Seymour, Oakes Fegley, Laura Marano, Rob Riggle, Cheech Marin, T.J. McGibbon, Isaac Kragten, Juliocesar Chavez, Lydia Styslinger, Drew Scheid, Faizon Love, Colin Ford, Poppy Gagnon, Gage Lawson, Heather Johansen


Wojna z dziadkiem to amerykański komedia rodzinna z 2020 roku w reżyserii Tima Hilla, według scenariusza Toma J. Astle’a i Matta Embera, na podstawie powieści o tej samej nazwie autorstwa Roberta Kimmela Smitha. Film opowiada o młodym chłopcu (Oakes Fegley), który toczy żartobliwą wojnę z dziadkiem (Robert De Niro), aby doprowadzić dziadka do wyprowadzki z jego pokoju po tym, jak zamieszkał on ze swoją rodziną po śmierci żony. Uma Thurman, Rob Riggle, Laura Marano, Cheech Marin, Jane Seymour i Christopher Walken również występują w rolach głównych.

Pierwotnie nakręcony w maju 2017 roku, premiera The War with Grandpa została kilkakrotnie opóźniona ze względu na zmiany w zdjęciach i zamknięcie The Weinstein Company, pierwotnego dystrybutora. Film został ostatecznie wydany kinowo w Stanach Zjednoczonych 9 października 2020 roku przez 101 Studios, a także za granicą począwszy od sierpnia 2020 roku przez Brookdale Studios. Otrzymał ogólnie rzecz ujmując negatywne recenzje od krytyków i zarobił 40 milionów dolarów na całym świecie, przy budżecie produkcji 38 milionów dolarów. Trwają prace nad sequelem.

Gdzie obejrzeć Wojna z dziadkiem z lektorem PL?

Peter zmuszony jest dzielić swoją sypialnię z Dziadkiem, który wprowadza się do jego domu po śmierci żony. Chłopak postanawia zrobić wszystko by się go pozbyć. Oglądaj Wojna z dziadkiem już dziś w wysokiej jakości i bez irytujących reklam. Skorzystaj z nowoczesnej wyszukiwarki filmów i uzyskaj dostęp do tysięcy filmów i seriali które znajdziesz w jednym miejscu. Wojna z dziadkiem cały film online lektor PL.