Wyprawa do dżungli (2021) Online Lektor PL

otoadmin11 lipca, 2021

Wyprawa do dżungli cały film z lektorem

Wyprawa do dżungli (2021)

Jungle Cruise

2 godz. 38 min. – Przygodowy / Fantasy / Familijny / Komedia – 30 lipca 2021


Produkcja: USA


Reżyseria: Jaume Collet-Serra
Scenariusz: Glenn Ficarra / John Requa / Michael Green
Obsada: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Edgar Ramírez, Jack Whitehall, Jesse Plemons, Paul Giamatti, Dani Rovira, Sulem Calderon, Veronica Falcón, Andy Nyman, Raphael Alejandro, Quim Gutiérrez, Mark Ashworth, David Lengel, Emily Marie Palmer, Ilana Kohanchi, Alfredo Tavares, Annika Pampel, Keith Arthur Bolden, Pedro López, Philipp Maximilian, Simone Lockhart, Piper Collins, Faith Fay, Justin Randell Brooke, Josué Gutierrez, Jason Szabo


Wyprawa do dżungli to przygodowy film fantasy oparty na powieści o tej samej nazwie z udziałem Emily Blunt i Dwayne’a Johnsona, który będzie również producentem. Film jest również koprodukowany przez Johna Davisa i Johna Foxa z Davis Entertainment, Beau Flynna z FlynnPictureCo, oraz Dany’ego i Hirama Garcię z Seven Bucks Productions. John Requa i Glenn Ficarra są odpowiedzialni za scenariusz scenariusz. Film został początkowo zapowiedziany na 11 października 2019 roku, ale premiera została przesunięty na 24 lipca 2020 roku z powodu pandemio COVID-19. Ostatecznie premiera filmu została ponownie przesunięta i na 30 lipca 2021 roku na świecie.

Wyprawa do dżungli gdzie obejrzeć cały film z lektorem PL?

Charyzmatyczny kapitan łodzi i odważna badaczka dzikiej przyrody wyruszają na wyprawę przez amazońską dżunglę by odnaleźć drzewo życia. Już dziś oglądaj Wyprawa do dżungli online bez reklam. Wyprawa do dżungli cały film w jakości Full HD. Oglądaj ten i inne filmy na CDA, vider, zalukaj czy PLAYERZE.