Xtremo (2021) Cały Film Online Lektor PL

otoadmin13 lipca, 2021

Xtremo cały film online lektor pl

Xtremo (2021)

1 godz. 51 min. – Thriller / Akcja – 4 Czerwca 2021


Produkcja: Hiszpania


Reżyseria: Daniel Benmayor
Scenariusz: Ivan Ledesma
Obsada: Teo García, Óscar Jaenada, Sergio Peris-Mencheta, Óscar Casas, Andrea Duro, Luis Zahera, Juan Diego, Iván Valentín, Cesar Bandera, Andrés Herrera, Nao Albet, Isa Montalbán, Joel Bramona, Llum Barrera, Marta Rodríguez, Alex Losada, Carlos Licea, Rina Ota


Film skupia się na Maximo (Teo García), zabójcy, który urodził się i wychował jako pasierb szefa przestępczości. Na początku filmu przyrodni brat Maximo, Lucero (Óscar Jaenada), sabotuje spotkanie z sojusznikiem swojego ojca podczas wymiany pieniędzy. Nie wiedząc o zdradzie brata, Maximo staje w obronie Lucero i zabija wszystkich znajdujących się w pomieszczeniu u jego boku. Wkrótce potem Maximo odchodzi z katastrofalnego spotkania, wierząc, że jest wolny i może wyjechać na wakacje. To kończy się, gdy ludzie, dla których pracuje, zastawiają zasadzkę na jego dom. Co gorsza, wysłał ich tam jego brat. Choć Maximo jest twardy, sytuacja staje się przytłaczająca. Ludzie Lucero zabijają rodzinę Maximo i zostawiają go tam, by spłonął. Ale jak pokazuje trailer, udało mu się przeżyć. Każdy, kto kiedykolwiek widział film o Johnie Wicku, może się domyślić, co będzie dalej.

Gdzie obejrzeć Xtremo z lektorem PL?

Ucieczka nie wchodzi w grę. Zemsta to jego jedyny plan. Dwa lata po tym, jak jego syn i ojciec zostali zamordowani, emerytowany zabójca wciela w życie dopracowany w każdym detalu plan zemsty na mordercy – swoim bracie. Oglądaj już dziś film Xtremo w wysokiej jakości i bez irytujących reklam. Skorzystaj z najlepszej wyszukiwarki filmów i uzyskaj dostęp do niemalże nielimitowanej bazy filmów i seriali. Xtremo Cały Film Lektor PL.

Categories