Zielony Rycerz. Green Knight (2021) Oglądaj Online FHD

otoadmin11 lipca, 2021

Zielony Rycerz. Green Knight cały film online

Zielony Rycerz. Green Knight (2021)

The Green Knight

2 godz. 5 min. – Fantasy / Przygodowy / Dramat – 30 lipca 2021


Produkcja: Irlandia, Kanada, USA, Wielka Brytania


Reżyseria: David Lowery
Scenariusz: David Lowery
Obsada: Dev Patel, Alicia Vikander, Joel Edgerton, Sarita Choudhury, Sean Harris, Kate Dickie, Barry Keoghan, Erin Kellyman, Ralph Ineson, Emilie Hetland, Anthony Morris, Megan Tiernan, Noelle Brown, Youssef Quinn, Aaron Edo, Margeaux Wright, Tyrone Kearns, Helena Browne, Brendan Conroy, Ethan Dillion, Chris McHallem, Atheena Frizzell, Donncha Crowley


Niespodziewane przybycie tytułowego Zielonego Rycerza na zamek Camelot zakłóca świętowanie Bożego Narodzenia na królewskim dworze. Gigantycznej postury, szmaragdowoskóry nieznajomy rzuca wyzwanie królowi Arturowi i jego rycerzom. Odpowiada na nie Sir Gawain (Dev Patel), młody i porywczy siostrzeniec Artura. Pojedynek z tajemniczym olbrzymem, któremu niestraszne jest nawet pozbawienie go głowy, okaże się dla śmiałka ostatecznym sprawdzianem charakteru, odwagi i prawości.

Gdzie obejrzeć Zielony Rycerz. Green Knight online z lektorem PL?

Epicki film przygodowy fantasy oparty na ponadczasowej legendzie arturiańskiej, „Zielony Rycerz” opowiada historię Sir Gawaina (Dev Patel), lekkomyślnego i upartego siostrzeńca króla Artura, który wyrusza na śmiałą wyprawę, by zmierzyć się z tytułowym Zielonym Rycerzem, gigantycznym nieznajomym o szmaragdowej skórze. Po drodze Gawain zmaga się z duchami, gigantami, złodziejami i intrygantami, co staje się głębszą podróżą mającą na celu określenie jego charakteru i udowodnienie jego wartości w oczach rodziny i królestwa poprzez zmierzenie się z ostatecznym przeciwnikiem. Film wizjonera Davida Lowery’ego to świeże i odważne spojrzenie na klasyczną opowieść o rycerzach okrągłego stołu. Już dziś oglądaj Zielony Rycerz. Green Knight bez reklam i przycinek. Zielony Rycerz. Green Knight cały film online dostępny w serwisach VOD cda.pl, vider.info, zalukaj i innych.